Nasi klienci

Posted on

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć, przysłanych przez zadowolonych klientów naszego sklepu wędkarskiego w Olsztynie. Mamy wielu klientów uprawiających wędkarstwo pełnomorskie, tropikalne i oceaniczne. Wielu z nich podróżuje do Ameryki Południowej, Afryki czy na Malediwy aby tam oddać się swojej wędkarskiej pasji. Te wspaniałe trofea zostały złowione przy użyciu sprzętu zakupionego w sklepie Bass Wędkarstwo w Olsztynie i oczywiście dzięki zapałowi ich użytkowników.
Sprzęt oceaniczny znacznie różni się od tego jakim posługują się wędkarze na naszych jeziorach. Na specjalne zamówienie dobierzemy wyposażenie wędkarskie w zależności od celu naszej wyprawy.
Wybierając zestaw na egzotyczne wędkowanie należy rozpocząć od wyboru kołowrotka. Musi być on znacznie większy i mocniejszy oraz musi być odporny na słoną wodę. Tani, zwykły kołowrotek przestanie działać trzeciego dnia wyprawy. Do tego oczywiście plecionka. Sama wędka musi być także odporna na słoną wodę, korozję, uderzenia i zarysowania czy nacięcia.
Oby było więcej takich pasjonatów jak na zdjęciach poniżej.